Hakkımızda

AMB Aufzüge GmbH Almanya’nın Stuttgart kentinde yıllardır asansör sektörüne hizmet vermektedir. Avrupa’da kalite ve Alman mühendislik tecrübesini kullanarak montaj ve imalat yapan bir firmadır.

Montaj geleneğinden gelen tecrübeyi imalat ayağında kullanarak montör firmaların tüm isteklerini bir anlamda anlayıp piyasaya ergonomik ve bir o kadar da ekonomik ürünler üretmeye başlamıştır. 2016 yılında bir Avrupa ülkesi olan Türkiye’yi , Ortadoğu ve Türki ülkeler ile Doğu Blok’u ülkelerine açılan bir üs olarak kullanmaya karar verdi. Bu karar nezdinde öncelikli olarak otomatik asansör kapılarının üretim ve satışı konusunda Türkiye’de distribütörlük anlaşması yapıldı.

Alman teknolojisi kullanılarak tüm yapısı oluşturulan ekonomik seri otomatik asansör kapılarında kaliteden ödün vermeden ve merkez üretim prosesi değiştirilmeden Türkiye üretim ayağı oluşturulmuş ve ürün piyasaya sürülmüştür. Tüm dünyada kabul gören teknoloji ile üretilen kullanıcı dostu ve mühendislik çalışmalarında montaj tecrübesi kullanılarak size hitap eden ergonomik bir ürün olması sağlanmıştır.

Teknik bilgi, fiyat ve siparişleriniz ile ilgili sorularınızı bize iletiniz.